Nabídky poskytnutí sídla

Součástí image firmy je nejen logo, název, vystupování jednatelů, ale také adresa. Řada firem potřebuje pro své účely fungovat v blízkosti industriálních zón nebo třeba na venkově.

Adresa „U Výkalů 35776, Horní Lhota“ nepůsobí moc reprezentativně. Proto se řada podnikatelů porozhlíží nějaké virtuální kanceláři. Poskytnutí sídla na zajímavých adresách nabízí lidé především v Praze. Za pravidelný poplatek získáte adresu jako například „Revoluční 100, Praha 1“, která na vizitkách vzbudí velmi dobrý dojem.

Díky poskytnutí sídla ve virtuální kanceláři můžete navíc ušetřit za provoz vlastních kancelářských prostor. Samozřejmě, že je taková virtuální kancelář naprosto legální záležitost. Poskytnutí sídla je běžný postup i u zahraničních podnikatelů.

Společnosti, které poskytnutí sídla nabízí, neposkytují jenom schránku. Solidní obchodníci vám příležitostně nabízí možnost využití zasedacích místností pro prezentace či jednání přímo na atraktivní adrese. Samozřejmě spravují vaši poštu a komunikují s veřejností. Poskytnutí sídla je tedy další způsob jak snížit náklady a zlepšení image.