Výhody ready made společnosti

Vyplatí se svěřit starosti s administrativou při založení firmy specialistům na zakládání společnosti? Nemůže vám někdo ukrást důležitá osobní data nebo třeba celé knowhow? Je to skutečně rychlejší a neprodraží se to?

 

Když chcete podnikat, předpokládáme, že to chcete dělat co nejefektivněji. Nezdržovat se nesmysly a zbytečnou komunikací. A hlavně zbytečně neutrácet. Ready made společnosti vám přesně v těchto ohledech mohou jedině pomoci.

 

Už je to uděláno

Časová úspora ready made firmy je evidentní. Firma, kterou už někdo založil, čeká jenom na vás. Vy ani nikdo jiný už nemusí obíhat úřady a čekat na desítky potvrzení. Ready made společnost má dokonce stoprocentně splacený kapitál. Za takou společnost tedy stačí jenom zaplatit její cenu a můžete za ni okamžitě začít jednat.

 

Je to legální?

Společnost akciová, s ručením omezeným nebo evropská společnost ve formě ready made je naprosto legální princip. Taková firma byla založena čistě za účelem prodeje a splňuje všechny legislativní požadavky. Ready made společnost založili odborníci a ručí za to, že je vše v pořádku vyřízeno. Když se do zakládání firmy pustíte sami, můžete naopak vy ztroskotat na nějaké legislativní chybičce, když něco opomenete, přehlédnete, zapomenete.

 

Za kolik?

Samozřejmě, že ready made firmy nejsou zadarmo. Až se ale podíváte na ceníky firem, které prodávají ready made společnosti, budete překvapeni nízkou cenou. Jako podnikatelé přece víte, že dobrá investice je lepší, než urputné spoření, které vede jenom ke zbytečným útratám. Když si založíte firmu sami, je to sice zadarmo, ale budete se muset radit s právníkem, jezdit po úřadech, tisknout dokumenty, některé opakovaně, platit poplatky na úřadech … spočítejte si to.